Adoptiegenootschap

Het Adoptiegenootschap is er om Chinees en Taiwanees geadopteerden psycho-sociaal te begeleiden. 

kim_giesen

Kim Chun

Manager Adoptiegenootschap

k.chun@adoptiepedia.nl

LinKokshoorn

Lin Kokshoorn

Beleidscoördinator Adoptiegenootschap

l.kokshoorn@adoptiepedia.nl

placeholder

Puck ten Bokum

Medewerker relatiebeheer

p.tenbokum@adoptiepedia.nl

Buddy traject

Binnen het Buddy traject worden coaches gekoppeld aan geadopteerden om een luisterend oor te vormen. 

Foto Yolijn Aarts

Yolijn Aarts

Coördinator Buddytraject
Jr. Buddycoach

y.aarts@adoptiepedia.nl

Paula

Paula Vrolijk

Coördinator Buddycoaches
Jr. Buddycoach

p.vrolijk@adoptiepedia.nl

Simone Sommers

Simone Houying

Sr. Buddycoach

s.houying@adoptiepedia.nl

Kiona Zandvliet

Kiona Zandvliet

Medior Buddycoach

k.zandvliet@adoptiepedia.nl

Souline Heil

Souline Heil

Jr. Buddycoach

s.heil@adoptiepedia.nl

Wyan

Wyan Timmers

Jr. Buddycoach

w.timmers@adoptiepedia.nl

Demi Herder

Jr. Buddycoach focus Taiwanees geadopteerden

d.herder@adoptiepedia.nl

placeholder

Puck ten Bokum

Jr. Buddycoach

p.tenbokum@adoptiepedia.nl

Praatgroep Adoptie Lotgenoten (PAL)

De Praatgroep Adoptie Lotgenoten biedt groepsgesprekken over adoptiegerelateerde onderwerpen aan.

Kiona Zandvliet

Kiona Zandvliet

Coördinator PAL

k.zandvliet@adoptiepedia.nl

Wyan

Wyan Timmers

Coördinator PAL

w.timmers@adoptiepedia.nl

Jongeren Praatgroep Adoptie Lotgenoten (jongeren PAL)

De Jongeren Praatgroep Adoptie Lotgenoten biedt jongeren groepsgesprekken over adoptiegerelateerde onderwerpen aan.

Tim

Tim Bostens

Coördinator jongeren PAL

t.bostens@adoptiepedia.nl

Simone Sommers

Simone Houying

Coördinator jongeren PAL

s.houying@adoptiepedia.nl

Taiwan

De sectie Taiwan richt zich op het behartigen van de belangen van Taiwanees geadopteerden binnen de stichting Adoptiepedia.

Demi Herder

Coördinator Taiwan

d.herder@adoptiepedia.nl

Mel Visscher

Mel Visscher

Coördinator Taiwan

m.visscher@adoptiepedia.nl

Twan

Twan van den Berg

Teamlid Taiwan

t.vandenberg@adoptiepedia.nl