Het directieteam

Het directieteam is verantwoordelijk voor het dagelijks bestuur van de stichting Adoptiepedia. 

Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Directeur & Voorzitter Adoptiepedia

n.hoogland@adoptiepedia.nl

placeholder

Henri Naaijer

Directie adviseur

h.naaijer@adoptiepedia.nl

shu-lin

Shu lin Janssen

Officemanager

s.janssen@adoptiepedia.nl

Sectie HR

De sectie HR van het directieteam is verantwoordelijk voor de personeelszaken binnen stichting Adoptiepedia.

Mel Visscher

Mel Visscher

Coördinator HR

m.visscher@adoptiepedia.nl

placeholder

Fay Cornelisse

HR medewerker in- en uitstroom

f.cornelisse@adoptiepedia.nl

placeholder

Xiao mei Willems

HR medewerker algemeen

x.willems@adoptiepedia.nl

placeholder

Xanne-Li van der Veen

Interne coach

x.vanderveen@adoptiepedia.nl

Emma

Emma Lambert

Recruiter

e.lambert@adoptiepedia.nl

placeholder

Fay Bouman

HR medewerker in- en uitstroom

f.bouman@adoptiepedia.nl

Sectie Financieel

De sectie Financieel van het directieteam zorgt voor de financiën van stichting Adoptiepedia.

Linsey van Schie

Linsey van Schie 

Coördinator Financieel

l.vanschie@adoptiepedia.nl

placeholder

Xia Reijmers

Inkoper

x.reijmers@adoptiepedia.nl

Sub-sectie Relatiebeheer

De sub-sectie Relatiebeheer van de sectie Financieel van het directieteam, is verantwoordelijk voor het werven van fondsen en beheer van individuele relaties.

Danli

Danli Peters

Relatiebeheer donateurschap

d.peters@adoptiepedia.nl

xumi

Xumi Koning

Relatiebeheer medewerkers

x.koning@adoptiepedia.nl

placeholder

Shannon Fase

Administratief medewerker relatiebeheer

s.fase@adoptiepedia.nl