Het Marketing- en communicatieteam

Het Marketing- en communicatieteam is verantwoordelijk voor de externe communicatie van stichting Adoptiepedia (o.a. social media).

placeholder

Xinthia Krielaart

Marketing- en communicatiemanager

x.krielaart@adoptiepedia.nl

Tinke

Tinke Janssen

Communicatie medewerker

t.janssen@adoptiepedia.nl

placeholder

Savielle Bakkenes

Communicatie medewerker

s.bakkenes@adoptiepedia.nl

marit-kunnen

Marit Kunnen

Communicatiemedewerker

m.kunnen@adoptiepedia.nl

Kiki Vos

Kiki Vos

PR medewerker

k.vos@adoptiepedia.nl

placeholder

Juliët Kuipers

Marketing medewerker

j.kuipers@adoptiepedia.nl