Het Projectenteam

Het Projectenteam is verantwoordelijk voor de grote, langdurige projecten binnen stichting Adoptiepedia.

Sectie Mandarijnse taalreis

De sectie Mandarijnse taalreis van het projectenteam organiseert Mandarijnse taallessen.

Mei Hua Steenwinkel

Mei Hua Steenwinkel 

Coördinator Mandarijnse taalreis

m.steenwinkel@adoptiepedia.nl

Yaora van Wijland

Yaora van Wijland

Coordinator Mandarijnse Taalreis

y.vanwijland@adoptiepedia.nl

Jade van der Zalmv2

Jade van der Zalm 

Docent Mandarijnse taalreis

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl

Lian Pilaar

Lian Pilaar 

Docent Mandarijnse taalreis  

l.pilaar@adoptiepedia.nl

Xiangxia van den Ham

Xiangxia van den Ham 

Docent Mandarijnse taalreis

x.vandenham@adoptiepedia.nl

Sectie Symposium

De sectie Symposium van het projectenteam organiseert een symposium over adoptie voor stichting Adoptiepedia.

Ming

Ming Overbeek

Projectcoördinator Symposium

m.overbeek@adoptiepedia.nl

Litao

Li Tao Bouwman 

Teamlid symposium

l.bouwman@adoptiepedia.nl

Liam Austin

Liam Austin

Teamlid symposium

l.austin@adoptiepedia.nl

Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Teamlid symposium

n.hoogland@adoptiepedia.nl

Oshin

Oshin Casteels

Teamlid symposium – roots

o.casteels@adoptiepedia.nl

placeholder

Iris ten Hoopen

Teamlid symposium – roots

i.tenhoopen@adoptiepedia.nl

Amber

Amber van Seters

Teamlid symposium

a.vanseters@adoptiepedia.nl

May

May de Graaff

Teamlid symposium

m.degraaff@adoptiepedia.nl

Sectie Prentenboek

De sectie Prentenboek schrijft en illustreert een prentenboek voor stichting Adoptiepedia.

Simone Sommers

Simone Houying

Projectcoördinator Prentenboek

s.houying@adoptiepedia.nl

Jade van der Zalmv2

Jade van der Zalm 

Projectcoördinator Prentenboek

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl