Het Activiteitenteam

Het Activiteiten- en Bijeenkomstenteam is verantwoordelijk voor de externe activiteiten van stichting Adoptiepedia

Portretfoto Amber van Seters

Amber van Seters

Activiteitenmanager

a.vanseters@adoptiepedia.nl

 
placeholder

Amber-Sarai Stalman

Activiteitenmedewerker

a.stalman@adoptiepedia.nl

 
Portretfoto Fei Duindam

Fei Duindam

Activiteitenmedewerker

f.duindam@adoptiepedia.nl

May

May de Graaff

Activiteitenmedewerker

m.degraaff@adoptiepedia.nl

KimR

Kim Roovers

Activiteitenmanager

k.roovers@adoptiepedia.nl

Jong en Geadopteerd

Jong & Geadopteerd biedt jongeren groepsgesprekken aan over adoptiegerelateerde onderwerpen en onderneemt activiteiten die o.a. zorgen voor verbinding en (h)erkenning.

Tim

Tim Bostens

Coördinator J&G

t.bostens@adoptiepedia.nl

 
Keli Schut

Keli Schut

Medewerker J&G

k.schut@adoptiepedia.nl

 
Wyan

Wyan Timmers

Medewerker J&G

w.timmers@adoptiepedia.nl