Adoptiegenootschap

Het Adoptiegenootschap begeleidt Chinees en Taiwanees geadopteerden in hun psycho-sociale welzijn.

kim_giesen

Kim Chun

Manager Adoptiegenootschap

k.chun@adoptiepedia.nl

LinKokshoorn

Lin Kokshoorn

Beleidsmedewerker

l.kokshoorn@adoptiepedia.nl

bokum_puck

Puck ten Bokum

Relatiebeheer medewerker

p.tenbokum@adoptiepedia.nl

Project Saamhorigheid

Binnen het project Saamhorigheid gaan geadopteerden een weekend weg met elkaar en ondernemen ze activiteiten die zorgen voor verbinding én bijdragen aan het mentale welzijn.

hsiao-pei

Hsiao-Pei van Boxtel

Coördinator Saamhorigheid

h.vanboxtel@adoptiepedia.nl

kim_giesen

Kim Chun

Teamlid Saamhorigheid

k.chun@adoptiepedia.nl

Foto Yolijn Aarts

Yolijn Aarts

Teamlid Saamhorigheid

y.aarts@adoptiepedia.nl

Kiona Zandvliet

Kiona Zandvliet

Teamlid Saamhorigheid

k.zandvliet@adoptiepedia.nl

bokum_puck

Puck ten Bokum

Teamlid Saamhorigheid

p.tenbokum@adoptiepedia.nl

Buddy traject

Binnen het Buddy-traject zijn coaches gekoppeld aan geadopteerden om ze te ondersteunen bij een persoonlijke hulpvraag en/of om een luisterend oor te  bieden. 

Foto Yolijn Aarts

Yolijn Aarts

Coördinator Buddytraject
Jr. Buddycoach

y.aarts@adoptiepedia.nl

bokum_puck

Puck ten Bokum

Jr. Buddycoach

p.tenbokum@adoptiepedia.nl

Simone Sommers

Simone Houying

Sr. Buddycoach

s.houying@adoptiepedia.nl

Kiona Zandvliet

Kiona Zandvliet

Medior Buddycoach

k.zandvliet@adoptiepedia.nl

Souline Heil

Souline Heil

Jr. Buddycoach

s.heil@adoptiepedia.nl

Wyan

Wyan Timmers

Jr. Buddycoach

w.timmers@adoptiepedia.nl

Demi Herder

Jr. Buddycoach – specialisatie Taiwanees geadopteerden

d.herder@adoptiepedia.nl

Processed with VSCO with  preset

Seda den Boer

Jr. Buddycoach (non-actief)

s.denboer@adoptiepedia.nl

Praten over het AdoptieLeven (PAL)

Praten over het AdoptieLeven biedt groepsgesprekken aan over adoptiegerelateerde onderwerpen.

Kiona Zandvliet

Kiona Zandvliet

Coördinator PAL

k.zandvliet@adoptiepedia.nl

Wyan

Wyan Timmers

Coördinator PAL

w.timmers@adoptiepedia.nl