Directie

Directie is verantwoordelijk voor het dagelijks bestuur van de stichting Adoptiepedia. 

Portretfoto Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Directeur & Voorzitter Adoptiepedia

n.hoogland@adoptiepedia.nl

Portretfoto Henri Naaijer

Henri Naaijer

Directie adviseur

h.naaijer@adoptiepedia.nl

Portretfoto Shu Lin Janssen

Shu lin Janssen

Officemanager

s.janssen@adoptiepedia.nl

Demi Herder

Taiwan expert

d.herder@adoptiepedia.nl

HR team

Het HR team binnen de directie is verantwoordelijk voor de personeelszaken binnen stichting Adoptiepedia.

Emma

Emma Lambert

Recruiter

e.lambert@adoptiepedia.nl

placeholder

Fay Bouman

HR medewerker in- en uitstroom

f.bouman@adoptiepedia.nl

placeholder

Xiao mei Willems

HR medewerker algemeen

x.willems@adoptiepedia.nl

veen_xanne-li

Xanne-Li van der Veen

Interne coach

x.vanderveen@adoptiepedia.nl

Financiën & Administratie (F&A)

F&A zorgt voor de financiën van stichting Adoptiepedia.

Donateurschappen

Donateurschappen is verantwoordelijk voor het werven van fondsen en beheer van individuele relaties.

Danli

Danli Peters

Coördinator donateurschappen

d.peters@adoptiepedia.nl

xumi

Xumi Koning

Ambassadeur donateurschappen

x.koning@adoptiepedia.nl

placeholder

Shannon Fase

Medewerker donateurschappen

s.fase@adoptiepedia.nl

Subsidies & Fondsen

Linsey van Schie

Linsey van Schie 

Financieel manager

l.vanschie@adoptiepedia.nl

Lian van Nee

Subsidiezoeker

l.vannee@adoptiepedia.nl