Het Marketing-, communicatie- en PR-team

Het Marketing-, communicatie- en PR-team is verantwoordelijk voor de externe communicatie van stichting Adoptiepedia (o.a. social media).

Portretfoto Xinthia Krielaart

Xinthia Krielaart

Marketing-, communicatie- en PR-manager

x.krielaart@adoptiepedia.nl

Tinke

Tinke Janssen

Communicatiemedewerker

t.janssen@adoptiepedia.nl

marit-kunnen

Marit Kunnen

Communicatiemedewerker

m.kunnen@adoptiepedia.nl

Kiki Vos

Kiki Vos

PR medewerker

k.vos@adoptiepedia.nl

placeholder

Yaela van Oel

Marketingmedewerker (events)

y.vanoel@adoptiepedia.nl

Portretfoto Fay Cornelisse

Fay Cornelisse

Marketingmedewerker

f.cornelisse@adoptiepedia.nl

Portretfoto Simone Heidecker

Simone Heidecker

Instagram coördinator

s.heidecker@adoptiepedia.nl