Projecten

Dit zijn de projecten van Adoptiepedia. Vragen? E-mail de coördinator(s) van desbetreffende project!

Project Mandarijnse taallessen

Het project Mandarijnse taallessen van het projectenteam organiseert Mandarijnse taallessen.
Yaora van Wijland

Yaora van Wijland

Projectcoördinator Mandarijnse Taallessen

y.vanwijland@adoptiepedia.nl

Portretfoto Jade van der Zalm

Jade van der Zalm 

Docent Mandarijnse taallessen

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl

Xiangxia van den Ham

Xiangxia van den Ham 

Docent Mandarijnse taallessen

x.vandenham@adoptiepedia.nl

Lian Pilaar

Lian Pilaar 

Docent Mandarijnse taallessen

l.pilaar@adoptiepedia.nl

Portretfoto Milou Pol zonder bril

Milou Pol

Docent Mandarijnse taallessen

m.pol@adoptiepedia.nl

 

Project Prentenboek

Het project Prentenboek schrijft en illustreert een prentenboek voor stichting Adoptiepedia.

Simone Sommers

Simone Houying

Projectcoördinator Prentenboek

s.houying@adoptiepedia.nl

Jade van der Zalmv2

Jade van der Zalm 

Projectcoördinator Prentenboek

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl

Jong en Geadopteerd

Jong & Geadopteerd biedt jongeren groepsgesprekken aan over adoptiegerelateerde onderwerpen en onderneemt activiteiten die o.a. zorgen voor verbinding en (h)erkenning.

 
Tim

Tim Bostens

Coördinator J&G

t.bostens@adoptiepedia.nl

 
Wyan

Wyan Timmers

Teamlid J&G

w.timmers@adoptiepedia.nl

 

Project AP App

Portretfoto Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Coördinator

n.hoogland@adoptiepedia.nl

 
Jinte-in-t-groen

Jinte in ’t Groen

Teamlid 

j.intgroen@adoptiepedia.nl