Het Projectenteam

Het Projectenteam is verantwoordelijk voor de grote, langdurige projecten binnen stichting Adoptiepedia.

Project Mandarijnse taallessen

Het project Mandarijnse taallessen van het projectenteam organiseert Mandarijnse taallessen.
Yaora van Wijland

Yaora van Wijland

Projectcoördinator Mandarijnse Taallessen

y.vanwijland@adoptiepedia.nl

Portretfoto Jade van der Zalm

Jade van der Zalm 

Docent Mandarijnse taallessen

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl

Xiangxia van den Ham

Xiangxia van den Ham 

Docent Mandarijnse taallessen

x.vandenham@adoptiepedia.nl

Lian Pilaar

Lian Pilaar 

Docent Mandarijnse taallessen

l.pilaar@adoptiepedia.nl

Project Symposium roots zoeken

Het projectteam Symposium roots zoeken organiseert in het voorjaar van 2022 (zaterdag 7 mei) een symposium wat geheel in het teken staat van roots zoeken voor Chinees geadopteerden. De bezoeker van het evenement krijgt praktische middelen toegereikt om opzoek te gaan naar zijn of haar roots, maar zal ook ingelicht worden over mentale zorg en de verhalen van anderen. Zie hier voor meer informatie.

Het symposium wordt gerealiseerd mede dankzij het European Solidarity Corps.

Portretfoto Ming Overbeek

Ming Overbeek

Projectcoördinator Symposium

m.overbeek@adoptiepedia.nl

Liam Austin

Liam Austin

Teamlid symposium – host

l.austin@adoptiepedia.nl

Portretfoto Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Teamlid symposium – adviseur

n.hoogland@adoptiepedia.nl

Oshin

Oshin Casteels

Teamlid symposium – programmeur

o.casteels@adoptiepedia.nl

Portretfoto Amber van Seters

Amber van Seters

Teamlid symposium – klantcontact

a.vanseters@adoptiepedia.nl

May

May de Graaff

Teamlid symposium – programmeur

m.degraaff@adoptiepedia.nl

lian

Lian Bakker

Teamlid symposium – copywriter

l.bakker@adoptiepedia.nl

Project Prentenboek

Het project Prentenboek schrijft en illustreert een prentenboek voor stichting Adoptiepedia.

Simone Sommers

Simone Houying

Projectcoördinator Prentenboek

s.houying@adoptiepedia.nl

Jade van der Zalmv2

Jade van der Zalm 

Projectcoördinator Prentenboek

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl