Het team

An-Yi2

An-Yi van den Hoek

Visueel designer

a.vandenhoek@adoptiepedia.nl

Claire

Claire Crepin

Communicatiemedewerker

c.crepin@adoptiepedia.nl

{

Demi Herder  

Manager Taiwan

d.herder@adoptiepedia.nl

Henri Naaijer

Henri Naaijer  

Manager projecten

h.naaijer@adoptiepedia.nl

Hong-Lin

Hong-Lin Stoffels 

Manager vormgeving

h.stoffels@adoptiepedia.nl

Jade van der Zalmv2

Jade van der Zalm 

Visueel designer, projectcördinator Dumplingdagen en projectcoördinator prentenboek

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl

Jasmine

Jasmine Lucker 

Officemanager 

j.lucker@adoptiepedia.nl

Kiona Zandvliet

Kiona Zandvliet 

Medior Buddycoach en 

projectcoördinator PAL  

k.zandvliet@adoptiepedia.nl

Lian Pilaar

Lian Pilaar 

Docent Mandarijnse taalreis  

l.pilaar@adoptiepedia.nl

Litao

Li Tao Bouwman 

Projectcoördinator APTV

l.bouwman@adoptiepedia.nl

Lianne van Beek

Lianne van beek  

Jr. Buddycoach

l.vanbeek@adoptiepedia.nl

LinKokshoorn

Lin Kokshoorn 

Coördinator beleid Adoptiegenootschap

l.kokshoorn@adoptiepedia.nl

{

Li-San Muijlwijk 

Projectlid EDA&EFA

l.muijlwijk@adoptiepedia.nl

Mei Hua Steenwinkel

Mei Hua Steenwinkel 

Projectcoördinator Mandarijnse taalreis en Jr. Buddycoach 

m.steenwinkel@adoptiepedia.nl

20210127_135750

Milou Visser 

Social media teamlid

m.visser@adoptiepedia.nl

Milynn Koene

Milynn Koene 

Sr. redacteur 

m.koene@adoptiepedia.nl

Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Directeur

n.hoogland@adoptiepedia.nl

Qian

Qian van Tol  

Projectlid EDA&EFA

q.vantol@adoptiepedia.nl

Roos

Roos van der Zandt 

Afstudeerstagiaire 

r.funing@adoptiepedia.nl

Processed with VSCO with  preset

Seda den Boer 

Jr. Buddycoach 

s.denboer@adoptiepedia.nl

Simone Sommers

Simone Sommers 

HR-medewerker en manager Adoptiegenootschap 

s.sommers@adoptiepedia.nl

Souline Heil

Souline Heil  

Projectcoördinator Buddytraject

s.heil@adoptiepedia.nl

Tim

Tim Bostens 

Projectlid

t.bostens@adoptiepedia.nl

Twan van den Berg

Twan van den Berg  

Jr. redacteur

t.vandenberg@adoptiepedia.nl

Wen-Li van Dieren

Wen-Li van Dieren

Social media teamlid

w.vandieren@adoptiepedia.nl

Wyan

Wyan Timmers 

Jr. Buddycoach 

w.timmers@adoptiepedia.nl

Xiangxia van den Ham

Xiangxia van den Ham 

Docent Mandarijnse taalreis

x.vandenham@adoptiepedia.nl

xiao mei

Xiao Mei Willems 

Secretaresse Simone Sommers 

x.willems@adoptiepedia.nl

Xindu Hendriks

Xindu Hendriks  

Projectlid Podcast

x.hendriks@adoptiepedia.nl

Xintao2

Xintao Wijchers 

Penningmeester

x.wijchers@adoptiepedia.nl 

Yanne de Lang

Yanne de Lang 

Manager Marketing en Communicatie

y.delang@adoptiepedia.nl

Foto Yolijn Aarts

Yolijn Aarts

Mede-coördinator beleid Adoptiegenootschap

y.aarts@adoptiepedia.nl

Yuwei Grijpink

Yuwei Grijpink 

Social media teamlid

y.grijpink@adoptiepedia.nl