Het team

An-Yi2

An-Yi van den Hoek

Visueel medewerker (Instagram)

a.vandenhoek@adoptiepedia.nl

Claire Crepin

Claire Crepin

Copywriter

c.crepin@adoptiepedia.nl

Demi Herder  

Jr. Buddycoach focus Taiwanees geadopteerden

d.herder@adoptiepedia.nl

Henri Naaijer

Henri Naaijer  

Adviseur

h.naaijer@adoptiepedia.nl

Jade van der Zalmv2

Jade van der Zalm 

Docent Mandarijnse taalreis

y.vanderzalm@adoptiepedia.nl

Litao

Li Tao Bouwman 

Teamlid symposium

l.bouwman@adoptiepedia.nl

Jasmine

Jasmine Lucker 

Vertrouwenspersoon

j.lucker@adoptiepedia.nl

Kiona Zandvliet

Kiona Zandvliet 

Medior Buddycoach en coördinator PAL  

k.zandvliet@adoptiepedia.nl

Lian Pilaar

Lian Pilaar 

Docent Mandarijnse taalreis  

l.pilaar@adoptiepedia.nl

Mei Hua Steenwinkel

Mei Hua Steenwinkel 

Projectcoördinator Mandarijnse taalreis

m.steenwinkel@adoptiepedia.nl

Lianne van Beek

Lianne van beek  

Jr. Buddycoach & teamlid jongeren PAL

l.vanbeek@adoptiepedia.nl

LinKokshoorn

Lin Kokshoorn 

Beleidscoördinator Adoptiegenootschap

l.kokshoorn@adoptiepedia.nl

Kiki Vos

Kiki Vos

Jr. Buddycoach

k.vos@adoptiepedia.nl

 

KimR

Kim Roovers

Activiteitenmanager

k.roovers@adoptiepedia.nl

Emma

Emma Lambert

Onderzoeker

e.lambert@adoptiepedia.nl

Milynn Koene

Milynn Koene 

Onderzoeker

m.koene@adoptiepedia.nl

Simone Sommers

Simone Sommers 

Bestuurssecretaris Adoptiepedia en manager Adoptiegenootschap 

s.sommers@adoptiepedia.nl

Souline Heil

Souline Heil  

Jr. Buddycoach

s.heil@adoptiepedia.nl

Nikwi Hoogland

Nikwi Hoogland

Directeur & Voorzitter Adoptiepedia

n.hoogland@adoptiepedia.nl

Roos

Roos van der Zandt 

Visueel medewerker

r.funing@adoptiepedia.nl

Tim

Tim Bostens 

Coördinator Jongeren PAL

t.bostens@adoptiepedia.nl

Xiangxia van den Ham

Xiangxia van den Ham 

Docent Mandarijnse taalreis

x.vandenham@adoptiepedia.nl

Twan

Twan van den Berg  

Jr. redacteur

t.vandenberg@adoptiepedia.nl

Wyan

Wyan Timmers 

Jr. Buddycoach & Coördinator PAL

w.timmers@adoptiepedia.nl

Xintao2

Xintao Wijchers 

Penningmeester Adoptiepedia

x.wijchers@adoptiepedia.nl 

May

May de Graaff

Activiteitenmedewerker

m.degraaff@adoptiepedia.nl

Foto Yolijn Aarts

Yolijn Aarts

Coördinator Buddytraject & Jr. buddycoach

y.aarts@adoptiepedia.nl

Kim Giesen

Kim Giessen

Marketing Psycholoog

k.giessen@adoptiepedia.nl

Ming

Ming Overbeek

Projectcoördinator Symposium

m.overbeek@adoptiepedia.nl

Yaora van Wijland

Yaora van Wijland

Coordinator Mandarijnse Taalreis

y.vanwijland@adoptiepedia.nl

Mel Visscher

Mel Visscher

Manager website team

m.visscher@adoptiepedia.nl

Jasmijn Heijzelaar

Jasmijn Heijzelaar

Visueel medewerker (website)

j.heijzelaar@adoptiepedia.nl

Tinke Janssen

Tinke Janssen

Coördinator Facebookgroep

k.vos@adoptiepedia.nl

Paula

Paula Vrolijk

Coördinator Buddycoaches & Jr. Buddycoach

p.vrolijk@adoptiepedia.nl

Linsey van Schie

Linsey van Schie 

Officemanager

l.vanschie@adoptiepedia.nl

Danli

Danli Peters

Extern relatiemanager

d.peters@adoptiepedia.nl

Liam Austin

Liam Austin

Host

l.austin@adoptiepedia.nl

shu-lin

Shu lin Janssen

Ondersteunend officemanager

s.janssen@adoptiepedia.nl

Noëmi

Noëmi Plateau

Rootstak manager & teamlid symposium

n.plateau@adoptiepedia.nl

Tessa

Tessa Duk

Websitebeheerder

t.duk@adoptiepedia.nl

lin

Lin Vliegenthart

Onderzoeksteam manager

l.vliegenthart@adoptiepedia.nl

marit-kunnen
Marit Kunnen Communicatiemedewerker m.kunnen@adoptiepedia.nl
placeholder

Lindsey Faken

Geen functie

l.faken@adoptiepedia.nl

placeholder

Xinthia Krielaart

Marketing- en communicatiemanager

x.krielaart@adoptiepedia.nl